Ocena strony 8

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Prasy krawędziowe CNC

Jeśli chcecie Państwo zwiększyć wydajność i zoptymalizować zadania, jakie wykonuje Państwa prasa krawędziowa CNC, jaka znajduje się w danej firmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne sterowania do urządzeń, za sprawą których możliwe jest przyspieszenie i ułatwienie wykonywania danych zadań.

406 0
2 Kamery axis

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi nowoczesne kamery Axis - pioniera na rynku systemów monitoringu sieciowego. Posiadamy niewielkie urządzenia o rozdzielczości HD, kopułkowe, stałopozycyjne, a także modele wyposażone w technologię rozpoznawania twarzy. W asortymencie mamy mechanizmy z 30-krotnym zoomem nadające się do monitoringu miejskiego, jak również urządzenia, które poradzą sobie w najbardziej krytycznych warunkach atmosferycznych.

276 0
3 Wkładki wilka

Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowo-usługowym, które specjalizuje się w dorabianiu kluczy, a także dystrybucji zabezpieczeń antywłamaniowych. Wkładki patentowe Wilka to doskonały sposób na zabezpieczenie biura, domu, magazynu, garażu czy też innej powierzchni przed włamaniem. Firma Polkey, w każdym ze swoich trzech punktów zlokalizowanych w Kutnie oraz Warszawie dysponuje szerokim wyborem asortymentu tego producenta. W zależności od tego, do jakich drzwi potrzebują Państwo zamku, nasi sprzedawcy doradzą wybór odpowiedniego.

127 0
4 Usługi it

Firma nasza oferuje kompleksowe usługi IT. Celem osób zatrudnionych przez tą firmę jest więc profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie współpracy, optymalizacja pracy wykorzystywanych przez poszczególne przedsiębiorstwa systemów informatycznych, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa pracy każdego klienta oraz popularyzacja idei Inteligentnego Systemu Informatycznego.

114 0
5 Kształtki elektrooporowe PE

To właśnie w naszej ofercie znalazły się wszystkie moduły niezbędne do wykonania nowoczesnej instalacji. Kształtki elektrooporowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednak to, co je wyróżnia to odpowiednie zabezpieczenie, które w trakcie eksploatacji mogłyby zagrozić ich trwałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

348 0
6 Frezowanie

Głównym obszarem prowadzonej przez naszą firmę działalności jest plastyczna obróbka metali. Nowoczesny park technologiczny, dostępny w naszym przedsiębiorstwie, to możliwość precyzyjnego gięcia blachy oraz innych materiałów. Nasze maszyny wykorzystują innowacyjną technologię CNC, dzięki której możliwe jest uzyskiwanie dokładnych wymiarów, kształtów, zgodnych z projektami, oczekiwaniami naszych Klientów. Wykonujemy również fachowe frezowanie czy skrawanie materiałów metalowych w najbardziej atrakcyjnych cenach.

238 0
7 opona schwalbe

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego oraz między innymi części do rollatorów. Oferujemy także szeroki wybór ogumienia do wózków inwalidzkich dostępnych w rozmiarach od 20 do 26”. Polecana przez nas opona schwalbe ma wzmocnioną konstrukcję oraz zapewnia minimalny opór toczenia.

600 0
8 Komplety rotorów

W ofercie naszego sklepu mamy produkty stomatologiczne takich firm jak Kavo, Midwest czy Bien Air. Sprzedawane przez nas komplety rotorów do turbin oraz kątnic dentystycznych mają ceramiczne łożyska, a dodatkowo niektóre modele posiadają w zestawie podkładki oraz o-ringi. Ponadto, zapewniamy 12-miesięczną gwarancję zakupionych produktów medycznych.

121 0
9 Producent monitoringu dla instalacji przemysłu chemicznego

Sprawdzą szczelność zbiorników oraz stany magazynowe. Jako producent monitoringu dla instalacji przemysłu chemicznego oferujemy wysokiej jakości systemy kontrolujące. Wśród nich znajdują się m.in. systemy pomiaru ilości paliwa czy detekcji wycieków. Oferujemy zarówno magnetostrykcyjne sondy, jak i optyczne czujniki czy kontrolery Tank Ranger.

241 0
10 Montaż systemów transportu wewnętrznego

Nasza firma oferuje Klientom montaż systemów transportu wewnętrznego. Wykwalifikowani specjaliści bez problemu złożą regały wysokiego składowania, konstrukcje magazynowe oraz automatykę przemysłową. Ponadto z przyjemnością wykonają dokładny przegląd wszystkich elementów. O profesjonalizmie i jakości usług świadczą liczne otrzymane certyfikaty.

123 0
11 Wyroby gumowe z poliuretanu

Nasza firma działa na krajowym rynku od wielu lat. Można u nas zakupić, w bardzo atrakcyjnych cenach, rozmaite wykładziny i maty, a także odbojnice, profile, węże oraz inne wyroby gumowe lub produkty wykonane z elastomeru poliuretanowego. Nasza oferta cieszy się ogromną popularnością ze względu na doskonałą jakość naszego asortymentu. Odpowiadając na potrzeby klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję produktów niestandardowych. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

481 0
12 rejestracja produkcji

Nasza firma oferuje szereg rozwiązań informatycznych dla usprawnienia procesów wytwórczych. Na tej stronie przedstawiamy Państwu pakiet ERP dla produkcji w przedsiębiorstwach - również tych o rozproszonej strukturze. Cały zestaw zawiera wszystkie niezbędne produkty do usprawnienia działania całej organizacji.

498 0
13 New Warsaw

Nasze biuro zajmuje się między innymi projektowaniem i modernizacją samochodów. Wśród naszych realizacji znaleźć można na przykład przebudowę starego auta dostawczego na atrakcyjny pojazd, przeznaczony na dalekie podróże. Jednak naszym największym osiągnięciem była praca nad stworzeniem nowego modelu, opartego na starym FSO Warszawa – projekt New Warsaw.

336 0
14 Rura elektroinstalacyjna

Idealnie sprawdzą się do rozprowadzania przewodów na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości tworzyw rura elektroinstalacyjna oferowana przez firmę Elektroplast, cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, a także promieniowanie UV.

56 0
15 Wózki paletowe

Jeżeli pragniesz zwiększyć efektywność organizacji pracy na terenie magazynu i jednocześnie działać zgodnie z zasadami BHP, to koniecznie skorzystaj z wózków paletowych, które są dostępne w naszym asortymencie. To dla ciebie okazja, aby przyspieszyć tempo załadunku i rozładunku oraz ułatwić pracownikom wykonywanie zadań.

383 0
16 Zaszywarka do worków

Firmy NovumPack oferuje szeroki wybór ręcznych i stacjonarnych zaszywarek do worków. Umożliwiają one szybkie i precyzyjne zamykanie opakowań z papieru, polipropylenu, polietylenu itp., a także trwałe zszywanie brezentu, kartonu czy otuliny izolacyjnej. Znajdują zastosowanie w przemyśle rolno-spożywczym czy chemicznym.

291 0
17 Obróbka ścierna

Profesjonalna obróbka ścierna, wykonywana jest za pomocą tokarek oraz frezarek, wiertarek koordynacyjnych czy szlifierek bezkłowych. Dzięki wykorzystaniu tego typu sprzętu możliwe jest uzyskiwanie precyzyjnych efektów końcowych. Oferowane przez nas usługi przemysłowe umożliwiają tworzenie dowolnych właściwości materiałów.

353 0
18 Badanie opinii klienta

Żadne przedsiębiorstwo nie może istnieć bez osób kupujących ich produkty lub korzystających z ich usług. Badanie opinii klienta, a następnie ich analiza pozwala określić jakie są wymagania oraz oczekiwania wobec marki. Dzięki temu każda firma może wprowadzić niezbędne zmiany w firmie, aby osiągnąć jak największą satysfakcję swoich konsumentów.

72 0
19 Uszczelki gumowe

W ramach naszego asortymentu znajdziecie najlepszej jakości uszczelki gumowe, jakie wykorzystywane są do zabezpieczania i uszczelniania wybranych instalacji. Przygotowane przez nas produkty wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki czemu stanowią solidną konstrukcję. Są odpornymi na działanie czynników zewnętrznych.

558 0
20 Wady wyprasek

Wśród dostępnych na naszej stronie internetowej produktów, znajdą Państwo takie, które doskonale sprawdzą się w obszarze obróbki tworzyw sztucznych. Firma Transcorn poleca środki, które pozwolą wyeliminować wady wyprasek. Ułatwią utrzymanie procesu produkcji na prawidłowym poziomie. Mają atrakcyjną cenę i są wydajne.

262 0
21 Pasy napędowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pasy napędowe i taśmy. Proponujemy profesjonalne systemy do magazynów, hal, czy składów przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych produktów, ich praktyczność w zastosowaniu i niezawodność w każdej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

130 0
22 Szlifowanie wałków

Nasza firma zajmuje się naprawą oraz regeneracją maszyn w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w energetyce, przemyśle chemicznym, hutniczym, paliwowym itd. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również profesjonalna obróbka metali. Proponujemy między innymi szlifowanie wałków, wytaczanie, frezowanie, cięcie oraz wiele innych. Zapewniamy wysoką jakość elementów oraz szybką realizację zamówienia.

499 0
23 Narzędzia pneumatyczne

Warto, by właściciele małych, prywatnych warsztatów, zaopatrywali się w nowoczesne i wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne czy mechaniczne. Wysokie umiejętności, doświadczenie i wiedza fachowca to zaledwie połowa sukcesu. Kluczową rolę odgrywa właśnie dobry, wysokiej jakości sprzęt. Warto mieć to na uwadze, szczególnie gdy na rynek wchodzą coraz to bardziej unowocześnione szlifierki, wkrętarki, klucze, młotki, wiertarki, polerki czy nitownice.

355 0
24 Hotele Warszawa

Opcją noclegową dla wymagających od lat pozostają hotele w Warszawie. Stolica jako miasto niezwykle atrakcyjne, oferuje turystom różnorodne hotele spełniające praktycznie każde oczekiwania. W naszym znajdą Państwo ponad 100 miejsc noclegowych, zaś jedną z naszych największych zalet jest lokalizacja w centrum miasta.

281 0
25 Najpiękniejsze tapety

Dzięki naszym artykułom wykończeniowym każde pomieszczenie będzie wyglądało ekskluzywnie i modnie. Możecie u nas Państwo nabyć piękne i niezwykle wytrzymałe, najpiękniejsze tapety ścienne. Ceny naszych produktów przypadną do gustu osobom praktycznym i oszczędnym. Zachęcamy do skorzystania z oferty - https://www.tapety-sklep.com/

482 0
26 Wciągniki Eurotech

Nasze profesjonalne przedsiębiorstwo Eurotech wychodząc przeciw zainteresowaniom kontrahentów utworzyło atrakcyjną paletę produktów, która zawiera odznaczające się poziomem estetyki, najwyższej klasy rusztowania, wciągarki ręczne, wciągniki oraz akcesoria ochrony środowiska. Istnieje ogromna liczba motywów, dla których należy zobaczyć centralę firmy Eurotech — doskonała forma partnerstwa, należyty cennik oraz niepoliczalna oferta — Wolności 33 (Murów).

118 0
27 Kamień elewacyjny

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące najlepszych rozwiązań z obszaru wykończenia elewacji do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa Incana. Kamień elewacyjny dostępny w jego ofercie znakomicie imituje produkt naturalny, przy czym jest znacznie lżejszy co zwiększa zakres jego wykorzystania. Zachęcamy do wykorzystania kamienia elewacyjnego polecanego przez Incana.

284 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl