Ocena strony 4

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Aseptyka

Jesteśmy firmą, która zaopatruje szpitale w niezbędne akcesoria medyczne. Aseptyka to cała gama produktów, które pomagają w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny w trakcie zabiegów. W naszym sklepie posiadamy bakteriobójcze folie operacyjne, które uwalniają wolny jod. Ponadto, proponujemy kołdry grzewcze na różne części ciała, zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

302 0
2 Rehabilitacja

Zwichnięcia stawu skokowego, uszkodzenia więzadeł stawu kolanowego, złamania kończyn czy obręczy barkowej, to tylko niektóre z urazów, dotykającej osoby prowadzące aktywny tryb życia. W celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni i stawów, niezbędna jest rehabilitacja prowadzona przez specjalistę.

396 0
3 Psychoanaliza naukowa

Oferta skierowana jest do osób, które chcą przyjrzeć się bliżej temu, jak funkcjonuje ludzki umysł. Psychoanaliza naukowa umożliwia bliższe poznanie niektórych zagadnienie natury społecznej oraz zachowań kulturowych, a nawet takich, które są związane z polityką. Metoda ta może pomóc w osiągnięciu akceptacji niektórych problemów.

235 0
4 Serce nie lubi grilla

Wiosenna lub letnia pogoda kusi nam by spotkać się ze znajomymi i przygotować obiad smażąc go na podwórku. Niestety serce nie lubi grilla i potrawy, na które się wtedy decydujemy obfitują w tłuszcze i osadzający się na nich popiół wydobywający się z palonego węgla. Całą sprawę jeszcze pogarsza alkohol, którym często zapijamy smażone potrawy.

411 0
5 badanie pcr

W naszej przychodni uzyskasz m.in. porady lekarskie (w zakresie różnych specjalności), rehabilitację, diagnostykę laboratoryjną, obrazową, specjalistyczne zabiegi oraz pakiety dietetyczne. Wykonujemy badanie PCR (metodą powielania łańcuchów DNA) na obecność różnych wirusów i bakterii (m.in. pakiety HPV).

388 0
6 Kolagen colway

Każda Kobieta, która stara się być na bieżąco z najnowszymi nowinkami ze świata mody oraz urody wie, jak wielkim hitem okazał się kolagen Colway. Bowiem, jest to substancja, która umieszczona w swojej krystalicznej formie w kosmetykach marki, okazuje się jedną z najskuteczniejszych metod walki o młodość skóry i cery. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zawartą na łamach katalogu kolagennaturalnysklep.pl oraz do utwierdzenia się, iż pochlebne opinie na temat działania kremów nie są wyłącznie twierdzeniami bez pokrycia.

466 0
7 licówki katowice

W ramach wykonywanych przez nas usług znajdziecie estetycznie prezentujące się licówki. Cena, jaką gwarantujemy naszym klientom pozwoli każdemu na cieszenie się zdrowym i pięknie wyglądającym uśmiechem, który olśni wszystkich. Pomożemy Wam w leczeniu Waszego uzębienia oraz wyrównywaniu jego linii. Zapraszamy!

456 0
8 Neurolog Warszawa

Potrzebny Ci dobry, profesjonalny neurolog - Warszawa jest miastem, w którym czeka na Ciebie najlepszy specjalista w tym zakresie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej, my możemy Ci ją zapewnić. Dołożymy wszelkich starań, by każdy, kto zgłosi się po pomoc do naszego lekarza, będzie całkowicie zadowolony z jego usług. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji - jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

222 0
9 Odzież robocza komplety

Nasze komplety ubrań odzieży roboczej to przygotowane produkty, by nie tylko w odpowiedni sposób chronić i minimalizować jakiekolwiek ryzyko związane z wykonywanymi obowiązki, ale także by nosiło się je wygodnie, bez żadnego zbędnego uwierania, czy obcierania ciała, które mogłyby całkowicie zrujnować jakiekolwiek poczucie komfortu pracy.

316 0
10 Dentysta Katowice

Najlepiej zadba o zdrowie Państwa zębów jedynie bardzo dobry dentysta. Katowice to miasto, w którym możecie Państwo odwiedzić nasz wspaniały, bardzo nowoczesny gabinet dentystyczny, w którym pracują doświadczeni profesjonaliści. Przyjazna atmosfera pozwoli się Państwu odprężyć, podczas gdy nasi dentyści zajmą się kompleksowym leczeniem Państwa zębów.

126 0
11 Opakowania kosmetyczne

Produkowane przez nas opakowania kosmetyczne to wysokiej jakości elementy, które mają uniwersalne zastosowanie. Są trwałe, eleganckie i w pełni funkcjonalne co pozwala im stać się niezbędnym elementem kuchennego wystroju. Jesteśmy przekonani, że nasze opakowania są przygotowane w sposób precyzyjny i dokładny. Ich duża wytrzymałość i efektowny wygląd sprawiają, ze przechowywane w nich produkty będą zachowywały nie tylko świeżość, ale również atrakcyjność. Serdecznie zapraszamy.

392 0
12 Terapia małżeńska Legionowo

Prawdą jest, iż podjęcie decyzji o związaniu się z kimś na całe życie, nie należy do najprostszych. Jeśli jednak czyni się już ten krok, warto zrobić wszystko, aby nie zaprzepaścić wcześniejszych starań. Jednakże, często jedynym wyjściem okazuje się być terapia małżeńska, która może przywrócić parę na właściwe tory. Zaprazamy do kliniki w Legionowie do porady psychologa.

346 0
13 Leczenie hemoroidów Gdańsk

Nasza klinika medycyny estetycznej w Gdańsku świadczy pomoc w zakresie proktologii. Bardzo ważne miejsce zajmuje w niej leczenie hemoroidów. Wykonujemy je, korzystając z metody gumkowania lub scleroterapii żylaków odbytu. Diagnozę problemu oraz powyższe zabiegi przeprowadzamy przy użyciu przeznaczonych do tego kamer proktologicznych.

337 0
14 www.polsystem.pl - bramki obrotowe

Na witrynie internetowej www.Polsystem.pl znajdą Państwo bramki obrotowe, które wyróżniają się funkcjonalnością, prostotą kontroli dostępu, a jednocześnie wysoką trwałością. Za ich pomocą kontroluje się dostęp w miejscach o nawet bardzo dużym natężeniu ruchu. Sprawdź możliwości bramek obrotowych na www.Polsystem.pl!

280 0
15 Hotel Kielce

Nie ma miesiąca by nie powstawał w tym mieście nowy hotel. Kielce pod względem ilości hoteli powoli zaczynają doganiać typowo turystyczne miasta znajdujące się na terytorium Polski. Z racji swojego położenia corocznie przyciąga większą liczbę turystów. Fakt ten jednak działa mobilizująco na każdy kielecki hotel. Kielce muszą walczyć o każdego klienta stale poszerzając zakres swoich usług i podnosząc ich poziom.

338 0
16 http://www.marczak.pl/place_zabaw,1.html

Na stronie naszej firmy znajdą państwo ciekawe oferty związane z konstrukcjami drewnianymi do ogrodów i nie tylko. Oferujemy między innymi meble ogrodowe, mostki, palisady, domki, donice i wiele innych. Polecamy szczególnie place zabaw w dwóch wariantach oraz dodatkowe elementy jak zjeżdżalnie i huśtawki. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia naszej oferty.

96 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl