Ocena strony 5

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 restauracja wesele Kraków

Zapraszamy do organizacji wyjątkowych uroczystości rodzinnych w zabytkowym wnętrzu kamienicy. Na naszej stronie internetowej Para Młoda może sprawdzić, jak wyglądają w środku zarówno sala, jak i restauracja. Wesele w Krakowie nie musi być drogie, oferujemy gotowe menu w trzech wariantach cenowych przyjaznych dla portfela nowożeńców.

133 0
2 Drzwi stajenne

Mamy ogromne doświadczenie w wyposażaniu ośrodków jeździeckich i prywatnych szkółek. Proponujemy Państwu wyjątkowo stabilne i wytrzymałe drzwi stajenne, zarówno jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe. Mogą być one zamykane na klucz, mieć automatyczny zatrzask, wykonujemy także modele z systemami wentylacyjnymi czy mocującymi haczykami.

388 0
3 filtry przemysłowe producent

Oferujemy Państwu produkty ze stali nierdzewnej i, między innymi, tkanin dzianych, doskonale wychwytujących zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Nasze filtry przemysłowe są łatwe do wyjęcia i wyczyszczenia. Jako producent przykładamy ogromną wagę do wytrzymałości i żywotności naszych towarów - korzystamy tylko z wytrzymałych materiałów.

354 0
4 Producent opakowań foliowych

Jesteśmy producentem opakowań foliowych, woreczków czy reklamówek. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju worki foliowe, torby czy wszelkiego rodzaju produkty do pakowania z tworzyw sztucznych. Producent opakowań foliowych zaprasza do współpracy w zakresie zamówień oraz usług związanych z nadrukiem na folii.

160 0
5 Fotel dla dziecka

Zapraszamy wszystkie mamy do sprawdzenia naszej oferty ekskluzywnych produktów dziecięcych. Szczególnie polecamy modny fotel dla dziecka, który występuje w 13 pięknych kolorach (m.in. lazurowym, pomarańczowym, czerwonym czy karmelowym różu). Ponadto, mebel wykonany jest w 100% ręcznie oraz jest produkcji polskiej.

434 0
6 Tanie okulary Kraków

W naszej ofercie znajdą państwo okulary korekcyjne oraz soczewki kontaktowe dla dzieci i dorosłych. W Lux Optyk przeprowadzamy badania wzroku w swojej siedzibie w Krakowie. Przeprowadzane przez naszych lekarzy testy obejmują szczegółowy wywiad dotyczący powodu wizyty w gabinecie czy historia korekcji oraz wad. Zbieramy informacje dotyczące wymagań wzrokowych, a także ogólnego stanu zdrowia pacjenta, co może mieć wpływ na jakość widzenia, choroby wzroku czy wady. Podejmujemy się sprawdzania ostrości widzenia.

424 0
7 ursus c 360 części

Zapraszamy do naszego sklepu z kompleksowym asortymentem do maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy m.in. części do ciągnika Ursus C 360. Wśród nich znajdziesz instalacje elektryczne, opony i koła oraz silniki. Kupisz u nas również elementy układu hamulcowego, układu zawieszenia, kierowniczego czy chłodzenia.

590 0
8 Ulotki promocyjne

Witaj w serwisie internetowym naszej sieci handlowej. Jeśli nie dotarła do Twojej skrzynki nasza promocyjna ulotka Carrefour, tutaj znajdziesz elektroniczną wersję gazetki z opisem bieżących promocji. Sprawdzaj regularnie, po co warto do nas zajrzeć. Oferujemy sprawdzone obniżki cenowe idealne na zrobienie zapasów.

392 0
9 Producent opakowań foliowych

Jako producent nasze produkty polecamy wszystkim tym, którzy chcą na co dzień korzystać z możliwie najlepszych opakowań foliowych. Idąc z duchem czasu, poza wytwarzaniem tradycyjnych artykułów codziennego użytku takich jak worki czy reklamówki, zajęliśmy się wytwarzaniem produktów komfortowych dla klienta.

59 0
10 Suszarnia do kukurydzy

W każdym gospodarstwie rolnym po zbiorach należy właściwie obrobić zgromadzone ziarno. Produkowana przez nas suszarnia do kukurydzy, cechuje się niskim zużyciem energii oraz pełną kontrolą pracy. Oferujemy między innymi sprzęt przepływowy stacjonarny, porcjowy przewoźny, a także przepływowy przewoźny.

49 0
11 Domowe stacje uzdatniania wody

Szukasz profesjonalnej domowej stacji uzdatniania wody? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, która specjalizuje się w projektowaniu systemów, które są głównie przeznaczone do gospodarstw domowych. Proponujemy urządzenia, które pozwolą na zwalczenie problemu twardej cieczy, który może być sporym utrudnieniem ze względu na niszczenie sprzętów, pozostawianie kamienia czy psucie smaku gotowanych potraw.

133 0
12 Porcelana obiadowa

Kubki, filiżanki, kubki porcelanowe to tylko niektóre z elementów wchodzących w skład zastawy jaką tworzy porcelana obiadowa. Co istotne jednak są one tymi jej elementami, które są najczęściej wykorzystywane. Ma duże znaczenie to, z jakiego są wykonane materiału. Jeśli chodzi o kubki, porcelana obiadowa jest tym materiałem, który nadal przoduje jeśli chodzi o produkcję tego typu naczynia.

565 0
13 Metki i wszywki

Ważne, by proces ten przebiegał bardzo sprawnie i nie niszczył produktu głównego. Wszelkie uszkodzenia bowiem prowadzą do wycofania towaru lub obniżenia jego ceny. Cechą charakterystyczną przy wydruku danej metki jest również fakt, że najnowsze drukarki posiadają specjalną pamięć. Raz wprowadzone dane nie są od razu wymazywane, co ułatwia wydruk takich elementów jak kod kreskowy.

381 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl