Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Sanacja spółki

Plan restrukturyzacyjny to dokument o charakterze prawno-ekonomicznym, który zawiera przede wszystkim charakterystykę zadłużone przedsiębiorstwa, przyczyny tej trudnej sytuacji, a także prognozę zysków i strat na kolejne lata. Ta sanacja spółki wdrażana jest w celu poprawienia sytuacji ekonomicznej dłużnika.

208 0
2 Outsourcing księgowy

Działając jako biuro rachunkowo-prawne na terenie Bydgoszczy oferujemy outsourcing księgowy dla podmiotów województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Nasze praca opiera się na wypełnianiu w imieniu Klienta wszelkich zobowiązań związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń działalności gospodarczej. Zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i kosztów.

158 0
3 Księgowanie PPK

Jeżeli chcesz oddać księgowość swojej firmy w dobre ręce - Kancelaria doradztwa podatkowego A.F.O jest do tego idealnym miejscem. Odpowiedzialni specjaliści zatrudnieni przez nas są osobami kompetentnymi, które wykonują swoją pracę sumiennie i dokładnie. Nasze usługi księgowe w Wrocławiu wśród których znajduje się księgowanie PPK nie mają sobie równych - odwiedź nas i przekonaj się o tym sam.

416 0
4 Rozliczanie podatków z Niemiec

Jeżeli pracowałeś na terenie Niemiec i chciałbyś ubiegać się o zwrot podatku, to możesz to zrobić dzięki pomocy firmy Eurocash. Z ich prawnikami oraz księgowymi złożyć poprawny dokument rozliczeniowy za ostatnie cztery lata i już niedługo będziesz mógł dostać naprawdę duże pieniądze za nadpłacone przez pracodawcę zaliczki.

23 0
5 Opinie Pracownia Finansowa

Firma oferuje usługi związane z doradztwem. W podejmowaniu decyzji związanych z lokowaniem kapitału warto wziąć pod uwagę opinie - Pracownia Finansowa jest podmiotem, który zna się na inwestycjach. Dzięki niemu, możliwe jest ulokowanie swoich pieniędzy w taki sposób, że można je odzyskać i na nich zarobić.

435 0
6 Biuro rachunkowe Abakus

Jako zgrana grupa specjalistów codziennie podejmujemy się nowego wyzwania, które związane jest z szeroko rozumianą księgowością. Wiele osób rozumie przez to standardową obsługę kadrowo-płacową. Jednak dla nas rachunkowość i jej kierowanie to przede wszystkim szansa na opracowanie korzystnych dla firmy strategii oraz uczestniczenie w jej codziennym życiu. Dlatego, oprócz podstawowych usług, naszym klientom proponujemy również nasze wsparcie m.in. w trakcie finalizowania transakcji międzynarodowych.

22 0
7 Garaże

Blaszaki oferowane przez Em-stal to produkty wykonane z blachy najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowoczesnej firmy. Zajmujemy się produkcją, montażem i serwisem garaży blaszanych, wiat i innych produktów wykonywanych z blachy. Działamy głównie ne ternie województw lubelskiego oraz świętokrzyskiego ale realizujemy zamówienia także w innych województwach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z szerokiej oferty doświadczonego producenta.

318 0
8 Grzejnik Instal Projekt

Dostępny w naszej ofercie grzejnik Instal Projekt odznacza się wysoką funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. To przede wszystkim solidność i wydajność. Grzejnik Instal Projekt charakteryzuje się również oryginalnym stylem, dlatego idealnie prezentuje się w każdej łazience. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

566 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl