Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Najlepsze ubezpieczenia na życie

Jeśli potrzebne są Państwo sprawdzone i niezwykle efektywne rozwiązania, jakimi są wszelkie ubezpieczenia Multigrupa jest miejscem,gdzie możecie Państwo skorzystać z porady naszego specjalisty, który przygotuje dla Państwa najlepsze ubezpieczenia na życie, komunikacyjne czy wiele innych. jeśli chcecie Państwo zabezpieczyć swoją emeryturę i nie martwic się o przyszłość skontaktujcie się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią Państwu możliwości, jakie dają Państwo oferowane przez nas ubezpieczenia w Wielkiej Brytanii.

294 0
2 Doradztwo prawne

Świadczymy doradztwo prawne, jeśli zmagają się Państwo z problemami natury prawnej. Klientów obsługują tutaj wysoko wykwalifikowani i doświadczeni radcowie prawni, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużym zaangażowaniem. Wiemy bowiem, że to od nas zależy często Państwa los. Każdego klienta traktujemy na równi, z takim samym zaangażowaniem. Na co dzień współpracujemy z adwokatami, aby nasza oferta była jeszcze bardziej kompleksowa, a każdy z Państwa zadowolony z usług.

515 0
3 Sanacja spółki

Plan restrukturyzacyjny to dokument o charakterze prawno-ekonomicznym, który zawiera przede wszystkim charakterystykę zadłużone przedsiębiorstwa, przyczyny tej trudnej sytuacji, a także prognozę zysków i strat na kolejne lata. Ta sanacja spółki wdrażana jest w celu poprawienia sytuacji ekonomicznej dłużnika.

208 0
4 Outsourcing księgowy

Działając jako biuro rachunkowo-prawne na terenie Bydgoszczy oferujemy outsourcing księgowy dla podmiotów województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Nasze praca opiera się na wypełnianiu w imieniu Klienta wszelkich zobowiązań związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń działalności gospodarczej. Zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i kosztów.

158 0
5 Księgowanie PPK

Jeżeli chcesz oddać księgowość swojej firmy w dobre ręce - Kancelaria doradztwa podatkowego A.F.O jest do tego idealnym miejscem. Odpowiedzialni specjaliści zatrudnieni przez nas są osobami kompetentnymi, które wykonują swoją pracę sumiennie i dokładnie. Nasze usługi księgowe w Wrocławiu wśród których znajduje się księgowanie PPK nie mają sobie równych - odwiedź nas i przekonaj się o tym sam.

416 0
6 Rozliczanie podatków z Niemiec

Jeżeli pracowałeś na terenie Niemiec i chciałbyś ubiegać się o zwrot podatku, to możesz to zrobić dzięki pomocy firmy Eurocash. Z ich prawnikami oraz księgowymi złożyć poprawny dokument rozliczeniowy za ostatnie cztery lata i już niedługo będziesz mógł dostać naprawdę duże pieniądze za nadpłacone przez pracodawcę zaliczki.

23 0
7 Opinie Pracownia Finansowa

Firma oferuje usługi związane z doradztwem. W podejmowaniu decyzji związanych z lokowaniem kapitału warto wziąć pod uwagę opinie - Pracownia Finansowa jest podmiotem, który zna się na inwestycjach. Dzięki niemu, możliwe jest ulokowanie swoich pieniędzy w taki sposób, że można je odzyskać i na nich zarobić.

435 0
8 Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Jako zgrana grupa specjalistów codziennie podejmujemy się nowego wyzwania, które związane jest z szeroko rozumianą księgowością. Wiele osób rozumie przez to standardową obsługę kadrowo-płacową. Jednak dla nas rachunkowość i jej kierowanie to przede wszystkim szansa na opracowanie korzystnych dla firmy strategii oraz uczestniczenie w jej codziennym życiu. Dlatego, oprócz podstawowych usług, naszym klientom z miasta Bydgoszcz proponujemy również nasze wsparcie m.in. w trakcie finalizowania transakcji międzynarodowych.

22 0
9 Grzejnik Instal Projekt

Dostępny w naszej ofercie grzejnik Instal Projekt odznacza się wysoką funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. To przede wszystkim solidność i wydajność. Grzejnik Instal Projekt charakteryzuje się również oryginalnym stylem, dlatego idealnie prezentuje się w każdej łazience. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

566 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl