Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Prowadzenie akt osobowych Warszawa

Proponujemy pomoc przedsiębiorcom w zarządzaniu biznesem, oferując kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac. Jest to przede wszystkim prowadzenie akt osobowych w Warszawie, lecz nie tylko. Oprócz tego, oferujemy przykładowo sporządzanie umów o pracę i cywilnoprawnych czy doradztwo w doborze odpowiedniej formy zatrudnienia.

336 0
2 Opinie Pracownia Finansowa

Firma oferuje usługi związane z doradztwem. W podejmowaniu decyzji związanych z lokowaniem kapitału warto wziąć pod uwagę opinie - Pracownia Finansowa jest podmiotem, który zna się na inwestycjach. Dzięki niemu, możliwe jest ulokowanie swoich pieniędzy w taki sposób, że można je odzyskać i na nich zarobić.

435 0
3 Ubezpieczenia

Najlepsze i najtańsze ubezpieczenie samochodu oferuje Towarzystwo Compensa, które przygotowało specjalną propozycję dla młodych kierowców w wieku poniżej 30-stu lat. Konkurencyjne ceny za polisę są tutaj jednoznaczne z kompleksową i pełnowartościową ochroną kierowcy, pojazdu i pasażerów. Oprócz obowiązkowego OC możesz wykupić również AC i NW. W naszym serwisie przeczytasz również informacje na temat ochrony turystycznej na czas podróży po Polsce i Europie. Oferujemy także niedrogie ubezpieczenia mieszkania i domu.

326 0
4 Biuro rachunkowe Abakus

Jako zgrana grupa specjalistów codziennie podejmujemy się nowego wyzwania, które związane jest z szeroko rozumianą księgowością. Wiele osób rozumie przez to standardową obsługę kadrowo-płacową. Jednak dla nas rachunkowość i jej kierowanie to przede wszystkim szansa na opracowanie korzystnych dla firmy strategii oraz uczestniczenie w jej codziennym życiu. Dlatego, oprócz podstawowych usług, naszym klientom proponujemy również nasze wsparcie m.in. w trakcie finalizowania transakcji międzynarodowych.

22 0
5 Wycena diamentów

Odpowiednia diamentów i określenie ich rzeczywistej wartości jest procesem skomplikowanym, wymagającym posiadania rozległej wiedzy oraz aktualnych informacji pochodzących z wielu różnorodnych branż. Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do skorzystania z usług naszej firmy w obrębie wyceny i doradztwa. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

417 0
6 Garaże

Blaszaki oferowane przez Em-stal to produkty wykonane z blachy najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowoczesnej firmy. Zajmujemy się produkcją, montażem i serwisem garaży blaszanych, wiat i innych produktów wykonywanych z blachy. Działamy głównie ne ternie województw lubelskiego oraz świętokrzyskiego ale realizujemy zamówienia także w innych województwach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z szerokiej oferty doświadczonego producenta.

318 0
7 Grzejnik Instal Projekt

Dostępny w naszej ofercie grzejnik Instal Projekt odznacza się wysoką funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. To przede wszystkim solidność i wydajność. Grzejnik Instal Projekt charakteryzuje się również oryginalnym stylem, dlatego idealnie prezentuje się w każdej łazience. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

566 0
8 Tłumaczenie przysięgłe

Specjalizujemy się w usługach tłumaczeniowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Jako jedno z nielicznych biur na terenie Polski wykonujemy tłumaczenia ekspresowe. Pilne tłumaczenie umowy lub innego istotnego dokumentu możemy wykonać nawet w przeciągu kilku godzin. Wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu z naszym biurem. Dane teleadresowe zawarte są w zakładce kontakt na stronie www.

406 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl