Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Ubezpieczenia Gdynia

Jako firma zajmują się polisami różnego typu, oferujemy Ci ochronę życia oraz zdrowia. Ubezpieczenia w Gdyni są przez nas przygotowane tak, aby jak najbardziej dostosować je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W ramach naszej działalności oferujemy między innymi ochronę zdrowia podczas podróży czy ochronę mienia (na przykład nieruchomości).

148 0
2 Księgi rachunkowe Warszawa

Każda firma musi prowadzić księgi rachunkowe, Warszawa jest miastem, w którym zadanie to powierzyć można naszym specjalistom. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkową książkę przychodów i rozchodów, a także sporządzamy listę płac czy zajmujemy się obsługą rozliczeń z ZUS. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

165 0
3 rozwody Opole

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty kancelarii z Opola, w której pracuje niejeden adwokat. Rozwód to jedna ze specjalności oraz najczęstszych zadań, które należą do naszych spraw. Zapewniamy, że będą Państwo usatysfakcjonowani poziomem naszych usług, doskonała atmosferą i warunkami współpracy. Zapraszamy.

455 0
4 Prowadzenie księgowości

Jeśli prowadzisz własną firmę, ale nie masz czasu na prowadzenie księgowości, zdecyduj się na nasze Biuro Rachunkowe z Malborka. W zależności od potrzeb klienta, proponujemy kompleksowe prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, jak również regularnym rozliczaniem środków trwałych czy wyposażenia zakładu. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę i w tym zakresie oferujemy ustalone wspólnie usługi z zakresu księgowości. W razie potrzeby kompletujemy niezbędną do procesów dokumentacje, a także reprezentujemy klienta przed organami administracji publicznej.

393 0
5 Opinie Pracownia Finansowa

Firma oferuje usługi związane z doradztwem. W podejmowaniu decyzji związanych z lokowaniem kapitału warto wziąć pod uwagę opinie - Pracownia Finansowa jest podmiotem, który zna się na inwestycjach. Dzięki niemu, możliwe jest ulokowanie swoich pieniędzy w taki sposób, że można je odzyskać i na nich zarobić.

435 0
6 Biuro rachunkowe Abakus

Jako zgrana grupa specjalistów codziennie podejmujemy się nowego wyzwania, które związane jest z szeroko rozumianą księgowością. Wiele osób rozumie przez to standardową obsługę kadrowo-płacową. Jednak dla nas rachunkowość i jej kierowanie to przede wszystkim szansa na opracowanie korzystnych dla firmy strategii oraz uczestniczenie w jej codziennym życiu. Dlatego, oprócz podstawowych usług, naszym klientom proponujemy również nasze wsparcie m.in. w trakcie finalizowania transakcji międzynarodowych.

22 0
7 Garaże

Blaszaki oferowane przez Em-stal to produkty wykonane z blachy najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowoczesnej firmy. Zajmujemy się produkcją, montażem i serwisem garaży blaszanych, wiat i innych produktów wykonywanych z blachy. Działamy głównie ne ternie województw lubelskiego oraz świętokrzyskiego ale realizujemy zamówienia także w innych województwach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z szerokiej oferty doświadczonego producenta.

318 0
8 Grzejnik Instal Projekt

Dostępny w naszej ofercie grzejnik Instal Projekt odznacza się wysoką funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. To przede wszystkim solidność i wydajność. Grzejnik Instal Projekt charakteryzuje się również oryginalnym stylem, dlatego idealnie prezentuje się w każdej łazience. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

566 0
9 Tłumaczenie przysięgłe

Specjalizujemy się w usługach tłumaczeniowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Jako jedno z nielicznych biur na terenie Polski wykonujemy tłumaczenia ekspresowe. Pilne tłumaczenie umowy lub innego istotnego dokumentu możemy wykonać nawet w przeciągu kilku godzin. Wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu z naszym biurem. Dane teleadresowe zawarte są w zakładce kontakt na stronie www.

406 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl