Ocena strony 1

Oceny moderatora:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Uszczelnienia techniczne

Produkujemy i sprzedajemy uszczelnienia techniczne - precyzyjne i niezawodne, które bez wątpienia zyskają Twoje zainteresowanie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę z doświadczoną i profesjonalną firmą, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wykonując nasze prace wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały, dzięki którym są one niezawodne i skuteczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji - przekonaj się, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych.Prosto u producenta!

117 0
2 garaż tynkowany

Garaż to konstrukcja, którą spotkać można przy niejednym polskim domu. Jest to tani sposób na osłonięcie pojazdu, a także przechowywanie różnych przedmiotów. W naszej ofercie znajdą Państwo garaż tynkowany, który powstaje w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie pod względem wymiarów, kolorów czy wyposażenia. Zapraszamy na garazelager.pl

80 0
3 Montaż pomp ciepła Poznań

Ogrzewanie dużego domu lub przedsiębiorstwa może być bardzo kosztowne. Z pomocą i gotowym sposobem obniżenia tych kosztów przychodzi nasza firma. Zajmujemy się bowiem wieloma usługami związanymi z nowoczesnymi źródłami energii odnawialnej. Jedną z naszych usług jest montaż pomp ciepła w Poznaniu. Urządzenia te są doskonałym uzupełnieniem zainstalowanych już paneli fotowoltaicznych, które w duecie potrafią znacznie obniżyć opłaty za codzienny pobór energii elektrycznej w Twoim gospodarstwie domowym.

318 0
4 Kurtyna foliowa

Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom jest elementem wyposażenia wielu hal produkcyjnych, magazynów i warsztatów, które parają się obróbką surowców. Posiada świetną odporność na czynniki biologiczne, chemiczne i fizyczne, nie przewodzi również elektryczności. Kurtyna foliowa znajdująca się w ofercie sprzedawana jest w formie rulonów czy kurtyn paskowy. Szczególnie to drugie rozwiązanie umożliwia oddzielenie przestrzeni magazynowej, przy jednoczesnym zachowaniu izolacji na hałas i kurz.

461 0
5 Usługi energetyczne

Usługi energetyczne to szeroki zakres działań, które mają na celu dostarczenie energii do odbiorców. W ramach tych usług, firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej. Oferuje również usługi związane z monitorowaniem zużycia energii oraz analizą i optymalizacją instalacji energetycznych. Usługi energetyczne obejmują też doradztwo w zakresie oszczędzania energii, wykorzystywania odnawialnych źródeł energii oraz poprawy efektywności energetycznej.

43 0
6 Domy Zabierzów

W Kleszczowie w gminie Zabierzów znajdziecie Państwo najwyższej jakości domy jednorodzine, z których każde ma balkon oraz dostęp do własnego ogrodu. Budynki są zlokalizowane 7 km od Krakowa, w malowniczym Tenczyńskim Parku Krajobrazowym. Są nowoczesne i energooszczędne, wyposażone w pompy ciepła i rekuperację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

270 0
7 Wizualizacje 3D

Zapraszamy do skorzystania z naszyj pomocy, w ramach której znajdziecie zespół specjalistów, którzy na podstawie zdjęć i rysunków umożliwią przelanie na grafikę komputerową Waszych idei i projektów. Wykonywane przez nas wizualizacje 3D sprawdzają się jako efektywny i efektowny sposób przedstawiania zamysłów architektonicznych danych biur czy też produktów lub materiałów reklamowych swoim kontrahentom czy inwestorom. Dzięki nam będziecie mogli przedstawić wszelkie szczegóły i detale danego pomysłu.

93 0
8 posadzki żywiczne

W ofercie firmy wyszukać da się posadzki żywiczne i poliuretanowe, przemysłowe, cementowe, żywicę epoksydową. Przedsiębiorstwo może poszczycić się reputacją kapitalnej, rozwojowej firmy a także bogatym gremium cenionych klientów. Zachęcamy zapoznać się z ciekawymi ofertami na solidne elementy budowlane.

61 0
9 Drut wiązałkowy

Zapewniamy Państwu bogaty wybór solidnych elementów ze stali zbrojeniowej, które sprawdzą się zarówno w budownictwie, jak i rolnictwie. W ofercie znajduje się m.in. drut wiązałkowy żarzony używany do zbrojenia betonu. Jest on dostępny w kilku wersjach do wyboru - różnią się one wymiarami, a także gatunkiem.

203 0
10 Wozidła budowlane

Maszyny na budowę są nieodzownym elementem każdej inwestycji budowlanej. Konstrukcje, które ciężej byłoby wykonać ręcznie, bez problemu są wykonane dzięki specjalnym maszynom i narzędziom. Wózki widłowe, dźwigi wieżowe, koparki, ładowarki, spychacze i wozidła budowlane to narzędzia, które ulepszają pracę na placu budowy, pozwalają na zaoszczędzenie czasu w realizacji projektu oraz zmniejszenie kosztów. Wozidła budowlane są szczególnie ważną maszyną w każdym etapie budowy. Są one w stanie przewieźć większą ilość materiałów na krótszej odległości niż ciężarówka.

306 0
11 Pergole bioklimatyczne

Taras powinien być miejscem, w którym możemy się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Czasami jednak promienie słoneczne padające prosto na naszą twarz mogą być zbyt uciążliwe. Z pomocą przychodzą dostępne w naszej ofercie pergole bioklimatyczne, które zabezpieczą nasz taras przed nadmiernym nasłonecznieniem.

367 0
12 izolacja przeciwwodna

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się izolacja przeciwwodna, dzięki której wzmocnisz swoje podłoża mineralne. To wysokiej jakości produkty, które zapobiegają niechcianym sytuacjom, takim jak zalana piwnica. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań prosimy o kontakt.

69 0
13 Kocioł na pellet 8kw

Piece na węgiel i drewno powoli są wypierane przez te na biomasę. My w swojej ofercie mamy właśnie tego typu urządzenia grzewcze. Jednym z nich jest kocioł na pellet 8kW. Taka moc pieca pozwoli Ci ogrzać pomieszczenia o powierzchni nawet do 100 metrów kwadratowych. Za pomocą tego urządzenia możesz również podgrzewać wodę.

81 0
14 Wiertnice mechaniczne

Zamówisz u nas wytrzymałe urządzenia do wykonywania np. studni głębinowych. Na naszej stronie internetowej dostępne są wiertnice mechaniczne płuczkowe oraz geologiczne. Występują również w wersji mini, które z łatwością przetransportujesz w inne miejsce. Oferujemy również szkolenia z obsługi tych sprzętów.

223 0
15 Osuszanie po zalaniu Poznań

Z naszych usług chętnie korzystają zarówno mieszkańcy budownictwa wielorodzinnego, jak i właściciele domów jednorodzinnych. Jesteśmy firmą z Komornik pod Poznania, a naszą specjalnością jest osuszanie mieszkań. Dzięki temu, że posiadamy profesjonalne urządzenia, jesteśmy w stanie efektywnie zająć się przestrzenią po zalaniu.

480 0
16 Lokalizacja wycieków Warszawa

Ciecz zaczęła wypływać nie w tym miejscu, co powinna? Nastąpiła usterka, w wyniku której zalewa ona instalację na przykład kanalizacyjną, centralnego ogrzewania bądź ogrzewania podłogowego? Jesteśmy na Twoje potrzeby - lokalizacja wycieków wody w Warszawie nie ma przed nami żadnych tajemnic - zdaj się na naszą pomoc. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z cennikiem naszych usług. Oferujemy dojazd na miejsce badania i bezgotówkowe rozliczenie szkody, bez konieczności spłaty z własnej kieszeni.

343 0
17 Izolacja fundamentów

Niektóre działania są niezbędne, by odpowiednio zadbać o swoje mury - nawet prewencyjnie. Izolacja fundamentów, jaką realizujemy dla Państwa w zakresie działań naszej firmy, uniemożliwi wszelkim niebezpiecznym dla ścian czynnikom - jak woda, grzyby czy sole - wywrzeć na nie negatywny wpływ. Polecamy!

107 0
18 lakiernia proszkowa

Nasz zakład zapewnia sprawne i wydajne malowanie metodą proszkowych obiektów różnego rodzaju. Szybkość wykonywania usługi przez fachowców z Lacker zależy przede wszystkim od masywności powierzonych do pokrycia elementów. Nasza lakiernia proszkowa korzysta z zaawansowanego technologicznie zaplecza - pieców i kabin, w których odbywa się proces polimeryzacji cząstek farby. Możemy podjąć się nawet dużych zleceń, a efekty utwardzenia widoczne są już po godzinie od zakończenia przez nas całego procesu.

59 0
19 Płaszcz przeciwdeszczowy

Wybierając się na długą wędrówkę górską lub po innych szlakach turystycznych warto zaopatrzyć się w wygodne buty i plecak z żywnością. Przydatny może okazać się także płaszcz przeciwdeszczowy, który jest niezbędną częścią wyposażenia każdej osoby wybierającej się w dalekie wędrówki. Pogoda szybko może ulec zmianie, więc aby nie zmoknąć polecamy nasz produkt.

528 0
20 Płyty obornickie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Płyta CMB, które wszystkim swoim klientom proponuje nowoczesne płyty obornickie dostępne w kilku modelach. Idealnie nadają się do fasad, dachów, ścian działowych, czy też do tworzenie konstrukcji budynków modułowych. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, gwarantuje zatrzymanie ciepła w budynku, a także brak wilgoci wewnątrz, co jest tak ważne szczególnie przy budowie magazynów spożywczych.

336 0
21 Wyroby gumowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów uszczelniających. W szerokim asortymencie znajdują się wyroby gumowe, silikonowe oraz wykonywane z tworzyw sztucznych. Niejedna branża korzysta z oferowanych przez nas profili porowatych oraz kauczuków, które mają zastosowane w różnych gałęziach przemysłu.

347 0
22 dachy

W ofercie firmy proponujemy Państwu płaskie, zielone lub strome dachy. Pierwsze z nich charakteryzują się betonową konstrukcją o nachyleniu do 5 stopni. Kolejne w ofercie mają na celu przynoszenie ekologicznych korzyści i przedłużać żywotność stropu. Z kolei skośne pokrycia, najbardziej popularne, swoje zastosowanie znajdują najczęściej na budynkach mieszkalnych.

440 0
23 produkcja zawiasów

Wytwarzamy różnego rodzaju systemy zamykania dla, między innymi, branży energetycznej, kolejnictwa, przemysłu motoryzacyjnego i przemysłu maszynowego. W zakresie naszych usług znajduje się produkcja zawiasów, zamków oraz zacisków energetycznych. Jesteśmy jednym z wiodących europejskich wytwórców specjalistycznych zamknięć przemysłowych.

372 0
24 Nowe mieszkania w centrum Poznania

Jeśli poszukujecie Państwo nowego mieszkania w Poznaniu, warto zwrócić się o pomoc do dewelopera, który cieszy się na gruncie tego miasta największym uznaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i wśród fachowców. Kompleksy marki Ataner powstają wyłącznie w doskonałych lokalizacjach oraz wykonane są z najlepszych materiałów.

588 0
25 Drewniane domki całoroczne

Wykonujemy drewniane domki całoroczne, dzięki czemu mogą Państwo zamieszkać na stałe w tych przytulnych i bezpiecznych wnętrzach. Całoroczne obiekty są wyposażane w podstawowe instalacje i odpowiednio izolowane, aby zapewnić komfort przyszłym użytkownikom. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

51 0
26 Tłumacz przysięgły angielski Wrocław

Polecamy serdecznie tłumaczy przysięgłych języka angielskiego od Translatium z Wrocławia. Niezwykle szybka realizacja każdego powierzonego nam tłumaczenia przy zachowaniu ich najwyższej jakości i rzetelności to podstawa naszej działalności. Grupa doświadczonych, profesjonalnych translatorów zaprasza do współpracy!

509 0
27 Szkieletowe domy drewniane

Zapraszamy do sprawdzenia naszej niezwykle atrakcyjnej oferty, w ramach której oferowane są dla naszych licznych klientów najlepszej jakości szkieletowe domy drewniane, jakie wykonywane są z najwyższej klasy materiałów. Znajdziecie Państwo u nas liczne rozwiązania, za sprawą których możliwe jest uzyskiwanie pożądanych przez Państwa efektów końcowych, jakie stanowią estetyczne, a także niezwykle precyzyjnie wykończone elementy naszych domów. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

113 0
28 Drzwi Warszawa

Szukasz atrakcyjnych drzwi w Warszawie? Największy wybór znajdziesz w ofercie naszej firmy. Proponujemy modele renomowanych producentów, takich jak Gerda Czy Porta. Posiadamy szeroki wybór modeli zarówno wejściowych do mieszkań i domów, jak i wewnętrznych. Wszystkie wersje wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem i solidnością.

568 0
29 Recykling styropianu

Możliwości ponownego wykorzystania styropianu są szerokie. Dlatego firma Recykler postawiła sobie za zadanie skup, recykling oraz utylizację brykietu EPS. Nasze usługi pozwalają wypełnić ustawowy obowiązek gospodarowania odpadami, poprzez jego odbiór zarówno od klientów prywatnych, jak i przemysłowych. Szczególnie interesują nas płyty izolacyjne, opakowania oraz materiały po mrożonych produktach. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób przeprowadzić przetwór surowców. Wydajemy wszelkie niezbędne dokumenty.

535 0
30 Domy z bali projekty

Poszukują państwo rozwiązania, które zaspokoi wasze pragnienia? Jesteście ludźmi pomysłowymi i gotowymi na nowe doświadczenia? Zapraszamy do współpracy z firma Sielanka. Wykonujemy nie tylko profesjonalne domy z bali, ale także indywidualne ich projekty. Każdorazowa realizacja jest więc odzwierciedleniem pragnień naszych klientów.

203 0
31 Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Nasza funkcja to przede wszystkim sprawne zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi. Dzięki doświadczeniu w administracji w wielu instytucjach możemy do zadanie wykonywać z najwyższym profesjonalizmem. Obsługujemy umowy najmu, ogłaszamy o wolnych mieszkaniach, zajmujemy się sprawami formalnymi - dokumentacją i rachunkami.

243 1
32 Wylewki Łódź

StreafWylewek wykonuje wylewki maszynowe z uwzględnieniem wszystkich aspektów zapewniających ich odpowiednią trwałość, szczelność a w efekcie zadowolenie inwestora. W swojej pracy zawsze kierujemy się najwyższą jakością oraz wymaganiami Klienta. Działamy na terenie Łodzi oraz wielu innych miast Polski.

328 0
- Twoja strona tutaj? - -
+ Wszelkie prawa © www.lineage2.pl